• 88f649d1a804c38e112470a615fcb142.jpg
  Mask Mirror?f=25871aa340c4d9b3d83bbc403674a8a7
 • LC7W0130.jpg
  Mask Mirror?f=79fc6c2db933b0e435e9cee7f6f9fb5d
 • LC7W0122.jpg
  Mask Mirror?f=6b3f2f804f0c10ba8603a6adbf8ad4b2
 • LC7W0137.jpg
  Mask Mirror?f=fbdda018f1a03ec1ce32cf2f55610310

 

      Natūrali oda buvo  įvertinta jau nuo gilios senovės .   Šiuo metu ji taip pat  labai populiari ir plačiai naudojama  baldų  gamyboje. Natūrali oda visuomet liks madinga. Kas yra natūralu - tas yra artima mums.. 

      Odiniai baldai daugelio mėgstami. Natūrali oda yra graži ir patvari medžiaga, kuri bėgant laikui tampa dar vertingesnė. Oda suteikia komforto tiek karštuoju, tiek šaltuoju metų laiku, nes turi savybę išgarinti drėgmę ir yra lanksti. Be to oda tarsi apglėbia, tobulai prisitaikydama prie kūno formų. Odiniai baldai tinka tiek moderniame, tiek klasikiniame interjere, jais sukuriamas prabangos ir kokybės įvaizdis namuose. Tačiau neretai buitį apkartina su šių baldų priežiūra susijusios problemos. Kaip prižiūrėti tokius baldus, kad jie gražiai atrodytų ir ilgai tarnautų?

      Štai keletas patarimų:

 Ypatingą dėmesį reikėtų atkreipti į įsigyto produkto odos rūšį (dirbtinė ar natūrali) ir jos priežiūros ypatumus. Odinių baldų jokiu būdu nestatykite arti šalia karščio šaltinio, pavyzdžiui, židinio. Ilgainiui, nuo karščio poveikio, oda gali imti ir sutrūkinėti.Taip pat odiniams baldams kenkia ir tiesioginė saulės spindulių šviesa, nes oda gali išblukti.Jei ką nors išpylėte ant odinio baldo, tuojau pat nuvalykite drėgnu skudurėliu ir tai vietai leiskite išdžiūti. Jei liko dėmė, ją galima patrinti drėgna servetėle, sudrėkinta silpname muilo tirpale, o vėliau išdžiovinti sausu vilnoniu audiniu.Norėdami baldus ilgai išlaikyti kaip naujus, naudokite specialias valymo priemones, skirtas odinių baldų priežiūrai. Jokiu būdu odos valymui nenaudokite agresyvių substancijų - dėmių valiklių, valančių tirpiklių, baldų lako, terpentino, tepalų, abrazyvinių valiklių, cheminių tirpiklių.Odai reikia normalaus drėgmės kiekio ore. Ją reiktų reguliariai nušluostyti minkštu drėgnu audiniu.Odinius baldus reiktų reguliariai nusiurbti dulkių siurbliu - taip bus išvalytos odos poros. Laikydamiesi šių, gana paprastų, taisyklių ilgai išlaikysite odinius baldus kaip naujus ir galėsite mėgautis jų teikiamu komfortu bei kitais privalumais.

             Mes Jums siūlome natūralias odas, kurios pasižymi ilgaamžiškumu, patvarumu ir išskirtinia prabanga. Oda yra tvirta ir natūrali medžiaga, kuri gerai praleidžia orą,   turi natūralaus elastingumo, kuris suteikia jai minkštumo ir glotnumo, yra funkcionali, nes sugeria kūno drėgmę, bet nepraleidžia vandens. Natūralią odą mes importuojame iš Italijos, Švedijos, Lenkijos ir puikiai naudojame „ Deluxe baldų“  gamyboje.

              Daugelis mūsų pirkėjų taip pat pamėgo struktūrinę ir  dirbtinę  eko odas, kurių mes galime pasiūlyti be galo platų  spalvų ir faktūrų pasirinkimą .

Pagal naujausias technologijas gaminama struktūrinė oda visiškai naujas gaminys odos pramonėje. Šis gaminys po ilgų mokslinių tyrimų buvo išgautas taikant naujausias  technologijas. Remiantis tyrimų rezultatais pritaikytos pačios geriausios natūralios ir dirbtinės odos savybės, todėl struktūrinė oda atrodo kaip natūrali, visi sluoksniai nuo viršutinio iki apatinio ir netgi šoninis skerspjūvis įkvėpti natūralios odos. Struktūrinės odos mechaninės savybės tokios pat kaip natūralios odos ji atspari drėgmei ir spaudimui, itin atspari plėšimui, tempimui ir trinčiai, nepralaidi vandeniui.Struktūrinė oda tinka visokiame interjere: namų, biurų, kavinių, restoranų kino teatrų, teatrų ir posėdžių salių baldams. 

             Dirbtinė oda yra aukštos kokybės gaminys, atitinkantis šiuolaikines pasaulines technologijas ir mados tendencijas. Unikalus spaudimo būdas ir rašto išgavimo technika suteikia galimybę  puikiai imituoti natūralią odą ir patenkinti išrankiausių klientų poreikius. Tai patvari medžiaga, tinkama ir buičiai, ir visuomeninei panaudai. Kruopštus viršutinio sluoksnio apdirbimas, taikant poliuretaninės dangos metodą garantuoja puikias organoleptines savybes ir neįtikėtiną ilgaamžiškumą.Dirbtinė oda yra atspari drėgmei, nepralaidi vandeniui, itin atspari plėšimui, tempimui ir trinčiai.