• LC7W0022.jpg
  Mask Mirror?f=1f6259adb096fa0d4f206cbf9bff048b
 • LC7W0026a.jpg
  Mask Mirror?f=26b4dfba8f52e9d03deb1a5da6281874
 • LC7W0030a.jpg
  Mask Mirror?f=73e32c971a64ed811952cfb4a103c4f2
 • LC7W0040.jpg
  Mask Mirror?f=57cf7a9a2d38777503b461cd2a02ce4a

Užsukę į  mūsų baldų saloną ar apsilankę www baldaideluxe.lt internetinėje svetainėje pastebėsite, kad mes turime gausią baldų kolekciją , begales apmušalų spalvų, raštų ir faktūrų pasiūlą.Renkantis minkštus baldus reikėtų pasidomėti apie baldo sandarą, jo galimas funkcijas. Jus turėtų jaudinti pagrindinis  klausimas:  kokia vidinė baldo konstrukcija , nes tai svarbiausia baldo dalis .

 „Deluxe baldai“ gaminami naudojant tik aukščiausios kokybės medžiagas, todėl pasižymi praktiškumu ir ilgaamžiškumu.Laikančioji konstrukcija yra tvirta ir patikima, detalių jungimo būdai yra iš klijuotos medienos, metalinių sąvaržų ir varžtų. Laikančioji karkasinė dalis yra iš spygliuočių medienos, MDP (medžio drožlių plokštė) ir MPP (medžio plaušo plokštė). Visa poroloninė dalis laikosi ant zig-zag spyruoklių ir pintų guminių diržų. Tačiau sėdimoji dalis yra pagaminta ne tik iš putu poliuretano,  bet ir iš spyruoklių bloko.Kamšalui naudojamas silikonozuotas plaušas , kuris baldui suteikia minkštumo ir komforto pojūtį.Mes didelį dėmesį suteikiame minkštojo baldo sėdimai ir atlošinei daliai, nes jos labiausia dėvisi.

Keletas baldo sudedamųjū dalių, nulemiančių aukštą baldo kokybę:

 Poliuretano putos HR ( nuo standartinio porolono jos skiriasi dideliu elastingumu ir suteikia ypatingą komfortą. Jei standartinio porolono elastingumas - 60%, tai HR - 75%) šiuo metu yra pagrindinė medžiaga, naudojama gaminant mūsų minkštus baldus. Didelis poliuretano putų rūšių kiekis leidžia jų skirtingas savybes tiksliai pritaikyti pagal paskirtį.

Porolono kokybę nulemia šie duomenys: 

        TANKIS - dydis, nurodantis kiek porolono yra viename tūrio vienete. Nuo tankio didžiaja dalimi priklauso ir porolono ilgalaikiškumas: kuo porolonas tankesnis, tuo ilgesnis jo naudojimo laikas.

        SUSPAUDIMO ĮTAMPA parodo porolono kietumą ir kokia reikalinga jėga (kPa) tam, kad nustatyto dydžio porolono pavyzdys būtų suspaustas 40%. Dažniausiai šis dydis kartu su tankiu nusako porolono markę.

        TVIRTUMAS.  Parodoma, kokia reikalinga jėga, kad nustatyto dydžio porolono pavyzdys perplyštų ir kiek jis pailgėja  kol suplyšta.

        ELASTINGUMAS. Akivaizdu, kad kuo porolonas kietesnis, tuo jis neelastingesnis.

        LIEKAMOJI DEFORMACIJA -pagrindinis kokybės rodiklis, parodantis kaip ilgai porolonas išsaugo savo pradinę formą ir matmenis naudojamas. Patvirtintas faktas - kuo didesnis porolono tankis, tuo jis ilgiau išlaiko savo pradinę formą ir matmenis.

        PATOGUMAS priklauso nuo atramos ir komforto koeficientų. Komforto koeficientas - nestipriai spaudžiamo porolono minkštumas ir tai, kiek jis yra malonus liesti, o atramos koeficientas - kaip porolonas išlaiko ir paskirsto svorį.

Sintetinio plaušo vata, pagaminta iš įvairiarūšio poliesterio pagal dvigubo verpimo technologija, turi aukštos kokybės purumą, greito atsistatymo ir pūko pojūčio savybes, kurias sukuria trimatės erdvės zonoje susuktos sintetinio plaušo garbanos.Gamyboje naudojama tik sertifikuota žaliava, dviejų rūšių silikanizuotas plaušas 7 ir 8 DEN storio , bei 32 ar 64 mm ilgio. , kurio savybės: aukšta kokybė, nuolatinis purumas, greitas atsistatymas, pūkų pojūtis, lengvumas ir minkštumas ir tai yra idealus kamšalas minkštiems baldams .